Днес, 11.05.2026г., нашите знаменосци взеха участие в Парад на знамената по време на Празника на район „Красно село“, посветен на Деня на светите братя Кирил и Методий! ![]()
![]()
Те представиха достойно нашето училище и показаха уважение към българската просвета, култура и традиции. Благодарим им за прекрасното представяне, дисциплината и усмивките!


