„Месец на приятелството“ в 34. ОУ „Стою Шишков“

И тази година учениците на 34. ОУ „Стою Шишков“ с ентусиазъм и вдъхновение се включиха в традиционната за училището инициатива „Месец на приятелството“. През целия месец февруари те участваха в различни дейности, посветени на насърчаването на добротата, взаимното уважение и подкрепата между съучениците.

Децата изработиха цветни табла, баджове и различни творчески материали, чрез които отправиха послания за приятелство, толерантност и съпричастност. С много въображение и старание те показаха, че училището е място не само за знания, но и за изграждане на ценности и силни човешки връзки.

Инициативата беше насочена към подкрепа на приятелството и борбата срещу агресията, като напомни на всички колко е важно да бъдем добри един към друг и да създаваме среда на разбирателство и сигурност.

„Месецът на приятелството“ още веднъж доказа, че когато сме обединени от добри каузи, можем да направим училището по-сплотено и по-щастливо място за всички.